Doe je mee?

Spreekt COME jou aan en lijkt het je leuk om te helpen om deze kerk verder vorm te geven -  you 're welcome! Neem gerust contact op met een van onderstaande personen:

Bennie Sloetjes
bennie@come-zelhem.nl

Marco en Marleen Hobelman
marco@come-zelhem.nl
marleen@come-zelhem.nl

Marcel en Suzanne Wijnholds
marcel@come-zelhem.nl
suzanne@come-zelhem.nl

Dirk Hobelman
dirk@come-zelhem.nl

Wil je graag dat er gebeden wordt voor jou, of voor iets of iemand anders? Geef je gebedspunt dan door via suzanne@come-zelhem.nl.

.. lees meer >
COME Zelhem
de Geer 8
7021 NR Zelhem
Tel.: 0636031621
suzanne@come-zelhem.nl
Bankrek.nr.:
NL06 RABO 03884 15 495
t.n.v. COME, Zelhem